Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sokołowski - zdjęcia teatr nn! I wszystko jasne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju, jest Pan człowiekiem honoru, dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami warto choćby po latach ujawnić swoją prawdziwą twarz, może inni przywódcy solidarności wywodzący się  z WSK też ją ujawnią bo traci na tym cały region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego człowiek horroru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety niektórzy działacze solidarności rozminęło się z ludźmi i poszło z PO ignorując zwykłych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru namówił mnie na kredyt we frankach. A na co namówił tych oszołomów z KOD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O obudził się, a gdzieś ty był jak PO i PSL łamało prawo. GDZIE Dlaczego milczałeś jak za bezcen przez ostatnie 8 lat wyprzedawano Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby jeszcze zrezygnował z przywilejów to by mial honor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie odczuwam żalu, czy straty z powodu rezygnacji tego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pytajcie dlaczego. Pamiętacie reklamę z Leo Beenhakkerem? For money...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie wykorzystać wypowiedź młodego pokolenia.Może warto posłuchać młodszych.Nie pozwalaja sobie wkładać do głowy zmanipulowanych info. ' W mediach jak zwykle nadinterpretacja tego co powiedział Jarkacz, słuchałam całej jego wypowiedzi, w której odniósł się do historii Polski, mówiąc , że w naszym kraju zawsze byli ludzie, którzy szkodzili dobru swej ojczyzny, ale większość Polaków, to ludzie wspaniali, a zdrajcy, którzy też oczywiście byli to taki gorszy sort Polaków. Gdzie wiec tu mowa o obrażaniu, Ci co teraz tak krzyczą, nie oglądają TV Republika, a tylko tam był ten wywiad, więc znają tę wypowiedź z drugiej ręki'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Szacunek Panie Andrzeju. Mam nadzieję że nie przejmuje się Pan szczekaniem PiSków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik dziennika to człowiek bez wykształcenia taką usłyszałem opinię i widać że słuszna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan prowadził przez szereg lat warzywniak na Czechowie. Skromny, bardzo spokojny, uśmiechnięty nie przypuszczałem że miał taka piękną kartę opozycyjną. Dopiero po kilkunastu latach życia poznałem jego historię. Był dokument jak w IPN dochodził Prawdy i poznał nazwisko donoszącego na niego kolegi-kapusia.    Do tej pory średnio mnie ta sprawa Trybunału i tych bredzeń Kaczyńskiego interesowała ale skoro Pan Andrzej się włączył to ja to popieram, widywałem go niemal codziennie przez kilkanaście lat gdy kupowałem od niego warzywa i owoce i z całym sercem mogę powiedzieć, że to porządny człowiek.   Co za cholerne PIS-owskie czasy nastały, że byli opozycjoniści na których kapowano do SB są oczerniani a równocześnie były kapuś Kowalski zostaje oddelegowany przez rząd PIS na szefa PKP, drugi PZPR-owiec Jasiński zostaje szefem Orlenu, natomiast PRL-owski prokurator Piotrowicz zostaje przewodniczącym Komisji Sprawiedliwości.   Jak mawiał klasyk: "Czasy się zmieniają ale pan zawsze jest w komisjach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do widzenia. Dziękujemy za dotychczasowe prace. Teraz czekamy na rezygnacje z przywilejów.Wtedy to powiedziałbym -szacun! A tak mówię- nie ma ludzi niezastąpionych a takich jak pan w 81 było wielu, nieraz bardziej zasłużonych niż ten pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądacz tefałenu to bezmózg... nie pytaj skąd wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! myślcie do cholery. PO była zła a przetrwała 8 lat. PIS nie wytrzyma roku. Nie jestem zwolennikiem PO bo mnie oszukali, ale PIS was wszystkich pociąga w otchłań nienawiści do drugiego POLAKA. Wszyscy Polacy to jedna rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny histeryk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam gdzieś te wasze kłótnie. Mamy "wolną" Polskę od tylu lat - rządzili raz postkomuniści, raz Po(UW, KLD) a moje dzieci musiały za chlebem wyjechać do Londynu. Dobrze, że nie mam kredytu we frankach szwajcarskich. Z czego ty się cieszysz ty solidaruchu? Twoje dzieci też musiały uciekać z Polski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...